TÉMATICKÁ FOCENÍ

              PIN UP                                               MILK BATH                                      HOLČIČÍ FOCENÍ

PinUp je oblíbený především u maminek s dětmi, ale dá se také pojmout i jako rodinné/kamarádské/párové focení. Vše záleží na domluvě.

Pro focení maminky s dcerou vám ráda zapůjčím sukýnky, džínové doplňky, brýle, šátky apod.

Focení může probíhat jak v ateliéru, tak v exteriéru.

Na toto focení doporučuji vizážistku, která vás dokonale připraví, ale chápu, že některé máte raději své líčení a chcete se na focení připravit sami. Pro takovou variantu, doporučuji se inspirovat z fotografií PinUp.


Milk bath focení. Toto focení je především pro děti, které již sami sedí. Ale, pokud máte doma miminko, které rádo leží ve vodě, je toto focení ideální i pro něj :-)

Při tomto focení využívám rekvizit z přírody. Pokud se fotí na jaře, zajdu si pro šeřík, květy magnolie a další. Pokud v létě, květů, které nám zahrady dávají je opravdu hodně a pokud na podzim či v zimě, použiju plody šípku, sezoní ovoce aj. A pokud při focení chlapečka nechcete využít květy, mám v zásobě další nápady ;-)

Toto focení probíhá většinou v ateliéru, ale v letních měsících ráda přijedu za vámi kamkoli ven.


Každá holčička, slečna, žena se ráda fintí, líčí zkrátka se o sebe stará, aby byla tou nej. Toto focení je zaměřené přesně na tyhle holčičí chvilky, ať už mamky s dcerou/dcerami, tak sourozenecké, kamarádské apod.

Toto focení může probíhat jak u vás doma, tak v ateliéru.

I k tomuto focení doporučuji vizážistku, která vás dokonale připraví, ale chápu, že některé máte raději své líčení a chcete se na focení připravit sami. V takovém případě se můžete inspirovat z https://www.kralovstvizen.cz/jak-se-nalicit-pred-focenim-aneb-foto-makeup/