JAK TO SLADIT, AŤ TO LADÍ :-)


Většina z vás před focením přemýšlí co na sebe a řešíme spolu výběr oblečení, jaké barvy, aby to ladilo, jaké doplňky atd.


Opravdu je dobré se nad tímto zamyslet, sladěný outfit je opravdu hodně na výsledku znát.

Není třeba, aby jste všichni při focení měli stejné barvy, ale například maminka a tatínek můžou mít jednu dominantní barvu, která se bude opakovat u všech ostatních např. u doplňků (naušnice, šátek, kšiltovka, kravata, šála, čepice, šátek, čelenka ve vlasech apod...) ostatní oblečení pak může být ve světlejších barvách. Každopádně nikdy nic nezkazíte světlým tričkem/halenkou/košilí a džínami. Určitě bych se vyhýbala velkým nápisům a jiným rušivým vzorům (květiny, velké pruhy/puntíky apod.) Co se obuvi týče, vždy ladí tenisky Convers apod. styl bot.

Jako doplňky vypadají hezky sladěné šátky ve vlasech u holčiček s maminkou, u tatínka se synem kšandy, může být i klobouk, popř. nějaké jemné květy do vlasů apod. Sebou u rodin, ale nejen u rodin, doporučuji vzít např. bublifuk, může být i oblíbená knížka, plyšák (nejlépe zemité barvy), popř. nějaká retro/dřevěná hračka.

Je také dobré se zamyslet v jakém ročním období se fotíte a k tomu případné rekvizity doladit, ale nejen rekvizity, samozřejmě celý outfit.

Zde pár palet, které vám napoví, jak se barevně sladit, aby to ladilo :-)